Відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків «Цифрова фотографія», «Дитяча анімація», «Робототехніка» та інформаційних технологій

16 листопада в онлайн-форматі відбувся обласний семінар для керівників гуртків «Цифрова фотографія», «Дитяча анімація», «Робототехніка» та інформаційних технологій. У роботі Семінару взяли участь 31 педагог з Бахмутської, Білозерської, Добропільської, Дружківської, Іллінівської, Костянтинівської, Курахівської, Лиманської, Мирноградської, Покровської, Селидівської, Слов’янської, Старомлинівської територіальних громад. Організатори – Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва.

Під час теоретичної частини Семінару було висвітлено питання щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, застосування онлайн-сервісів з метою можливості одночасного використання великого обсягу навчального матеріалу будь-якою кількістю вихованців. Були обговорені питання сучасних технологій та методик в освітньому процесі, основні типи цифрових навчальних матеріалів для використання в роботі.

У практичній частині Семінару, під час майстер-класу, педагоги мали можливість виготовити рухому анімаційну іграшку.

Презентовані матеріали з досвіду роботи керівників гуртків області сприятимуть всебічному розвитку здібностей і нахилів вихованців через використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Листопад 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисні посилання