Відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків «Виготовлення сувенірів», «Моделювання іграшок-сувенірів», «Бісероплетіння»

25 листопада 2021 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва з метою підвищення освітнього рівня керівників гуртків та формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності на гуртових заняттях було проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків «Виготовлення сувенірів», «Моделювання іграшок-сувенірів», «Бісероплетіння». Семінар відбувся у дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet.

До семінару приєдналися 94 педагогічних працівника з 33 населенних пунктів, а саме: Авдіївка, Лиман, Торецьк, Бахмут, Добропілля, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь, Дружківка, Волноваха, Слов’янськ, Сіверськ, Селидове, Мар’їнка, Мангуш, Новогродівка, Костянтинівка, Часів Яр, Гірник, Світлодарськ, Старомлинівка та сел. Зоря Кальчицької сільської ради, сел.  Донське Волноваської ТГ.

Під час роботи Семінару були висвітлені питання щодо використання сучасних педагогічних технологій в гуртковій роботі, вплив гурткових занять на професійний вибір вихованців, реалізація проблемно-пошукової діяльності гуртківців та створення умов для ефективного розвитку дитини.

Під час практичної частини Семінару педагоги області взяли участь у майстер-класах. Досвідом своєї роботи поділилася керівник гуртка Станції юних техніків Костянтинівської міської ради Ольга Чала, яка запропонувала виготовити новорічну листівку у техніці ізонитка. Під час майстер-класу у техніці сухого валяння учасники Семінару під керівництвом керівника гуртка позашкільного навчального закладу Центру дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради Ольги Гутник виготовили з вовни «Тигреня – символ 2022 року» та залишились із власноруч виготовленими сувенірами.

На завершення Семінару відбувся круглий стіл з питань підготовки вихованців гуртків до участі в обласних виставках-конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва та були обговорені умови проведення конкурсів.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання