Відбувся обласний семінар для директорів міських та районних закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму

21 травня 2021 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний семінар-практикум для директорів міських та районних закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму. До семінару приєдналися 16 учасників з міст Торецьк, Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь, Волноваха, Дружківка, Добропілля, Слов’янськ та ДОЦТТДЮ. Семінар відбувся у дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet.

Відповідно до програми Семінару були розглянуті актуальні питання закладів позашкільної освіти Донецької області. Директор Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва порушив питання щодо розвитку закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму шляхом осучаснення матеріально-технічної бази: створення та наповнення STEM-лабораторій, розвиток нових сучасних профілів.

Особливостями реалізації STEM-проєктів в освітній діяльності закладу поділилася директор Станції юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк. Також були розглянуті питання щодо створення цілісної системи та розвитку обдарованих дітей. Досвідом роботи у цьому напрямку ознайомили директори Районного позашкільного закладу «Волноваська станція юних техніків» та Комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська». Під час Семінару учасникам було запропоновано пройти тест «Бар’єри педагогічної діяльності» та взяти участь в анкетуванні «Готовність педагога до інноваційної діяльності», що у подальшому надасть можливість педагогічним колективам закладів позашкільної освіти удосконалити роботу з освітніми інноваційними технологіями.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисні посилання