Відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв

З 27.03.2021 по 28.03.2021 було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв (далі – Змагання) у дистанційному режимі. До суддівської колегії були надіслані фото- та відеоматеріали, технічна документація й оціночні листи спортсменів.

Програмою змагань передбачалося:

  • стендове оцінювання моделей, виготовлених власноруч (окрім Z4);
  • виступи команд у 5-и класах:

Z1 – плоский змій будь-якої геометричної форми та розміру, площею змія не менше 1 м2;

Z2 – коробчастий змій будь-якої геометричної форми та розміру з жорстким каркасом;

Z3 – міні-змій довільної форми;

Z4 – пілотажний керований змій;

Z6 – експериментальний змій будь-якої форми та розміру, який не належить до жодної з попередніх категорій.

  • особиста першість у класі моделей Z5 – змійковий потяг.

У змаганнях взяли участь 11 команд з міст та районів Донецької області всього було зареєстровано 39 учасників.

Кожен учасник мав змогу спробувати свої сили відповідно до заявленого класу моделей.

Переможцями Змагань стали:

Модель класу Z 1 (плоский змій будь-якої геометричної форми та розміру, площею змія не менше 1 м2):

І місце – Максим Пушкарьов, вихованець авіамодельного клубу «Меридіан» Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області» (керівник команди Олег Сандига);

ІІ місце – Артем Гуревич, вихованець Станції юних техніків Костянтинівської міської ради Донецької області (керівник команди Олександр Легейда);

ІІІ місце – Андрій Луценко, вихованець авіамодельного клубу «Меридіан» Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області» (керівник команди Олег Сандига).

Модель класу Z 2 (коробчастий змій будь-якої геометричної форми та розміру з жорстким каркасом):

І місце – Олександр Мочалов, вихованець Станції юних техніків Костянтинівської міської ради Донецької області (керівник команди Олександр Легейда);

ІІ місце – Матвій Безмалий, вихованець Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв);

ІІІ місце – Олександр Хілевич, вихованець Позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» (керівник команди Артем Бутенко).

Модель класу Z 3 (міні–змій довільної форми):

І місце – Марія Кравченко, вихованка Позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» (керівник команди Артем Бутенко);

ІІ місце – Дмитро Жаріков, вихованець Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв);

ІІІ місце – Данило Дмитрієв, вихованець команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Микола Семеничев).

Модель класу Z 4 (пілотажний змій (акробат та парафойл), довільної форми та розмірів):

І місце – Матвій Безмалий, вихованець Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв);

ІІ місце – Арсеній Головченко, з міста Соледар Донецької області (керівник Михайло Моісєєв);

ІІ місце – Матвій Безмалий, з міста Соледар Донецької області (керівник Михайло Моісєєв);

ІІІ місце – Людмила Дегтярьова, вихованка Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв).

 

Модель класу Z 5 (змійковий потяг):

І місце – Кароліна Власова, вихованка Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв);

ІІ місце – Єгор Давиденко, вихованець команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Микола Семеничев);

ІІІ місце – Давид Кочаров, вихованець команди № 2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Вадим Любім).

Модель класу Z 6 (експериментальний змій будь-якої форми та розміру, який не належить до жодної з попередніх категорій):

І місце – Данило Бєленко, вихованець Станції юних техніків Костянтинівської міської ради Донецької області (керівник команди Олександр Легейда);

ІІ місце – Надія Малиновська, вихованка авіамодельного клубу «Меридіан» Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області» (керівник команди Олег Сандига);

ІІ місце – Микита Малиновський, вихованець авіамодельного клубу «Меридіан» Комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області» (керівник команди Олег Сандига);

ІІІ місце – Богдан Шемельов, вихованець команди № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Валерій Гагарін).

У командній першості посіли:

І місце – команда Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Михайло Моісєєв);

ІІ місце – команда Станції юних техніків Костянтинівської міської ради Донецької області (керівник команди Олександр Легейда);

ІІІ місце – команда № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Валерій Гагарін).

Різноманітність моделей, яскраві кольори та різнобарвність вразила суддів.

Бажаємо нових стартів та перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисні посилання