Відбувся обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії

09 лютого 2021 року відбувся обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії. Семінар проходив у дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet. До семінару приєдналися 30 педагогічних працівників з міст Торецьк, Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь, Волноваха, Слов’янськ, Мангуш та ДОЦТТДЮ.

На семінарі розглядалися питання впровадження STEM-освіти в діяльність закладу позашкільної освіти, особливості дистанційної роботи керівника гуртка під час карантину. Також було обговорено підсумки проведення обласного конкурсу-змагання з інформаційних технологій для дітей та молоді та участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Досвідом роботи щодо безпечного користування Інтернет-мережею під час дистанційних занять поділилися керівники гуртків Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з відеоматеріалами «Анімація та мультиплікація піском», «Створення фото- та відеоматеріалів в процесі гурткової роботи».

Методичні матеріали, що були надані учасникам семінару, стануть у нагоді для подальшої роботи.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Корисні посилання