Відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму міст та районів області

10 грудня 2020 року Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму міст та районів області. До семінару приєдналися 27 педагогічних працівників з міст Торецьк, Бахмут, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Маріуполь, Волноваха, Дружківка, Добропілля, Слов’янськ, Авдіївка та Олександрівського і Великоновоселківського районів. Семінар відбувся у дистанційному режимі з використанням платформи Google Meet.

Відповідно до програми Семінару були розглянуті питання щодо технологій методичного супроводу професійного розвитку педагога закладу позашкільної освіти та пошуку і впровадженню ефективних форм роботи в умовах адаптивного карантину. Особливостями організації дистанційної роботи поділилися методисти Маріупольського Центру науково-технічної творчості та учнівської молоді та Станції юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. Учасники Семінару переглянули презентацію «Проєктна діяльність в освітній роботі». Під час ділової гри учасникам було запропоновано охарактеризувати проєкт, використовуючи літери алфавіту та скласти покрокову інструкцію зі створення проєктів. Під час обговорення учасники обмінялися пропозиціями щодо подальшої роботи в умовах адаптивного карантину та взяли участь в анкетуванні «Визначення творчого потенціалу педагога».

Методичні матеріали, що були надані учасникам семінару, стануть у нагоді для подальшої роботи з педагогічними працівниками закладів позашкільної освіти області.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисні посилання