Обласний конкурс-змагання робототехніки

26 вересня 2020 року на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва відбувся обласний конкурс-змагання робототехніки з метою подальшого розвитку, вдосконалення, популяризації та пропаганди науково-технічної творчості, технічних видів спорту у загальноосвітніх школах та закладах позашкільної освіти області. У змаганнях взяли участь 9 команд (36 учасників), які представляли м. Маріуполь (1 команда), м. Торецьк (1 команда), м. Дружківка (1 команда), с. Хрестище (1 команда), смт Олександрівка (1 команда), ДОЦТТДЮ (3 команди) та вихованці з Центру позашкільної освіти Іллінівської сільської ради.

Змагання проводилися в особисто-командній першості у трьох вікових категоріях в три етапи: «Freestyle», «Кегельринг» та «Лабіринт».

За рішенням членів журі в особистій першості місця розподілились таким чином:

  • у першому етапі «Freestyle»

вікова категорія 11-14 років

1 місце – Білик Ігор, Чуєва Анастасія, Морозова Аліна, вихованці Опорного закладу Торецької ЗОШ І-ІІІ ст.. (м. Торецьк);

2 місце – Шепелєв Микита, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 3);

Нудний Єгор, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 2);

3 місце – Писаренко Михайло, вихованець ПНЗ СЮТ (м. Дружківка)

вікова категорія 15-18 років

1 місце – Кашлєв Єгор, вихованець ПНЗ СЮТ (м. Дружківка);

2 місце – Сидоренко Ігор, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 1);

3 місце – Гурецька Олеся, учениця загальноосвітньої школи с. Хрестище;

  • у другому етапі «Кегельринг»:
  • 1 місце – Морозов Михайло, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 3);
  • 2 місце – Матченко Іван, вихованець ПНЗ СЮТ (м. Дружківка);
  • 3 місце – Тананакін Кирило, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 2).
  • у третьому етапі «Лабіринт»:
  • 1 місце – Нудний Єгор, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 2);
  • 2 місце – Дяченко Ілля, вихованець ПНЗ СЮТ (м. Дружківка);
  • 3 місце – Сидоренко Ігор, вихованець ДОЦТТДЮ (команда № 1).

У командній  першості місця розподілилися таким чином:

  • 1 місце – команда ПНЗ СЮТ (м. Дружківка);
  • 2 місце – команда № 2 ДОЦТТДЮ;
  • 3 місце – команда № 3 ДОЦТТДЮ.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Корисні посилання