Проведення Всеукраїнського дня прибирання

Педагоги та вихованці Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва долучилися до Всеукраїнського дня прибирання. З метою благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля протягом місяця проводилися заходи по прибиранню та благоустрою прилеглої території.

Керівники гуртків разом з вихованцями висаджували кущі та дерева. Гуртківці «Студії образотворчого мистецтва» розмалювали квітник, а вихованці гуртків «Технічний дизайн», «Різьблення по дереву» з автомобільних шин виготовили цікаві фігури для облаштування квітника. Долучилися до роботи і вихованці гуртка «Гончарство». Тепер їх вироби прикрашають прилеглу територію.

Дитячий Центр – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості дитини. Зелені насадження, благоустрій прилеглої території успішно використовуються у виховному та освітньому процесі через пізнання та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Із великим задоволенням вихованці Центру долучилися до цієї справи. І це дає надію, що у майбутньому вони творитимуть та перебудовуватимуть наші міста, раціонально використовуючи природні ресурси, створюючи умови щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Корисні посилання