Відбулися обласні відкриті змагання з судномодельного спорту м. Маріуполь

З 17 червня по 19 червня 2020 року в місті Маріуполь на базі комунального закладу «Екстрим-парк» було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («NS» – моделі до 600 мм) з метою популяризації спортивно-технічного напряму роботи, виявлення талановитих дітей у технічному моделюванні судномоделей.

У Змаганнях взяли участь команди, що представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва, комунальний заклад «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя», позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» та КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 25 Маріупольської міської ради Донецької області», КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області», КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 58 Маріупольської міської ради Донецької області» та Мангушський районний центр дитячої творчості.

Переможці Змагань:

в класі моделей EК-600:

І місце – Парфенюк Всеволод, учасник команди КЗ «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – Походощук Рінат, учасник команди № 2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Єрьоменко Ольга, учасниця команди КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області».

в класі моделей EН-600:

І місце – Коваль Андрій, учасник команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Поспєлов Артур, учасник команди КЗ «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІІ місце – Волкотруб Ангеліна, учасниця команди КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області».

в класі моделей EL-600:

І місце – Походощук Рінат, учасник команди № 2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Парфенюк Всеволод, учасника КЗ «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя».

в класі моделей F2:

І місце – Руденков В’ячеслав, учасник команди КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області»;

ІІ місце – Волкотруб Ілля, учасник команди КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області»;

ІІІ місце – Кащієнко Аліна, учасниця команди КЗ «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя».

У командній першості:

І місце – команда комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – команда Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце команда комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 51 Маріупольської міської ради Донецької області».

Переможці були нагороджені медалями, дипломами і кубками Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер   Вер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисні посилання