Обласні змагання з радіоелектронного конструювання

15 лютого 2020 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва за підтримки департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації було проведено обласний етап Всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді Донецької області з метою підвищення майстерності учнівської молоді та керівників гуртків спортивно-технічного профілю.

У змаганнях взяли участь 9 команд, які представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (4 команди), Станцію Юних Техніків відділу освіти Добропільської міської ради (1 команда), комунальний заклад «Станція юних техніків м. Слов’янська» (1 команда), комунальний заклад «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя» (1 команда), Центр позашкільної роботи м. Краматорськ (1 команда) та Позашкільний навчальний заклад Станція юних техніків Дружнівської міської ради  Донецької області (1 команда).

Програмою змагань передбачалася особиста та командна першість. Змагання проводилися у двох вікових категоріях: молодша – до 15 років, старша – до 18 років.

Змагання складалися з двох етапів:

1-й етап – теоретичний залік;

2-й етап – монтаж радіоелектронного пристрою.

За рішенням суддівської колегії переможцями Змагань стали в особистій першості:

Особиста першість (молодша вікова категорія):

за І місце – Михайла Морозова, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1);

за ІІ місце – Микиту Шепелєва, вихованця комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

за ІІІ місце – Кирила Тананакіна, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 3).

Особиста першість (старша вікова категорія):

за І місце – Євгена Деркача, вихованця комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

за ІІ місце – Єгора Украінцева, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1);

за ІІІ місце – Ігоря Сидоренка, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда №3).

в командній першості:

І місце – команда №1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Поспєлов Сергій Володимирович);

ІІ місце – команда комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди Антосевич Артем Анатолійович);

ІІІ місце – команда №3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Іванов Антон Юрійович).

Бажаємо нашим вихованцям подальших успіхів і перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Корисні посилання