Обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії

06 лютого 2020 року педагогічними працівниками Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва був проведений обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії.

У заході взяли участь 18 педагогів з міст: Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Білозерське, Мангуш та ДОЦТТДЮ.

На семінарі розглядалися питання медіакультури в освітньому процесі та профілактики подолання кібербулінгу. Було висвітлено ознаки, різновиди, правила-поради профілактики і подолання кібербулінгу. Також питання «Теорії поколінь», де більш ґрунтовно зупинилися на особливостях Z-покоління – поколінні сучасних підлітків, які надають перевагу ґаджетам як засобам спілкування, інформаційного збагачення,. що сприяє розвитку пізнавального інтересу учнівської молоді. Учасники семінару звернули увагу на STEM-освіту в позашкільних закладах, метою якої є формування і розвиток розумово-пізнавальних і творчих якостей молоді, рівень яких визначає конкурентну спроможність на ринку праці.

Практична частина семінару складалася з колективного створення мультфільму «Ходить гарбуз по городу», де кожен учасник мав змогу виготовити з пластиліну певний персонаж, озвучити його і в результаті монтажу отримати мультфільм.

За круглим столом педагоги підбили підсумки проведення конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та обмінялися пропозиціями щодо проведення обласного конкурсу-змагання з інформаційних технологій, який планується проводити у поточному році.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Корисні посилання