Відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму та районів області (південна та північна зона)

11 грудня 2019 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва був проведений обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму та районів області (південна та північна зона). У роботі семінару-практикуму взяли участь 16 педагогів закладів позашкільної освіти з міст: Костянтинівка, Торецьк, Бахмут, Добропілля, Слов’янськ, Краматорськ та ДОЦТТДЮ.

Відповідно до програми були розглянуті питання щодо науково-методичної роботи у закладах позашкільної освіти як засобу розвитку професійної компетентності педагогів, порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Своїм досвідом роботи щодо трансформації інноваційних технологій у проектну діяльність закладів позашкільної освіти та розвитку творчих здібностей керівника гуртка на основі впровадження інновацій поділилися методисти зі Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради та Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва.

У практичній частині семінару були використані елементи тренінгу «Тимбілдінг», де усі учасники із задоволенням виконували вправи, що допомагають побудувати та згуртувати команду.

За круглим столом було обговорено оформлення документації щодо участі у обласних етапах Всеукраїнських виставках-конкурсах «Знай і люби свій край», «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Моя Україно!» та відбувся обмін творчими ідеями для подальшої роботи.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисні посилання