Обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні)

26 жовтня 2019 року у місті Слов’янськ на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі літаків у приміщенні).

У Змаганнях взяли участь 10 команд (46 учасників), які представляли Бахмутський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва, Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (4 команди), комунальний заклад «Станція юних техніків м. Слов’янська» (3 команди), Станцію юних техніків управління освіти Краматорської міської ради та Центр позашкільної роботи м. Краматорськ.

Змагання проводилися в особисто-командній першості у двох вікових категоріях у таких класах моделей: F1А – планер схематичний, F1А-mini – планер схематичний mini, F1В – гумомоторна копія, F4А – плануюча одномоторна копія, F4D – плануюча одномоторна копія, F1H – оригінальний літальний апарат (ОЛА).

Відповідно до рішення суддівської колегії в особистій першості місця розподілилися таким чином:

моделі класу F1А – планер схематичний:

вікова категорія 6-11 років:

І місце – Коструб Андрій, вихованець команди «Чайка 2» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІ місце – Клюшин Ростислав, вихованець команди № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Чечеринда Микита, вихованець команди «Чайка 2» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

вікова категорія 12 – 18 років:

І місце – Попов Микита, вихованець команди № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Смирнов Дмитро, вихованець команди № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Кочаров Давид, вихованець команди № 3 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Моделі класу F1А-mini – планер схематичний mini:

вікова категорія 6-11 років:

І місце – Лащенко Артем, вихованець команди Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради;

І місце – Гнєздилов Микита, вихованець команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Дмитрієв Данііл, вихованець команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

вікова категорія 12 – 18 років:

І місце – Матков Захар, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІ місце – Чечеринда Олег, вихованець команди «Чайка 2» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІІ місце – Куліков Марко, вихованець команди № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Моделі класу F1В – гумомоторна копія:

І місце – Ковальов Михайло, вихованець команди Центру позашкільної роботи м. Краматорськ;

ІІ місце – Вінокуров Ілля, вихованець команди Центру позашкільної роботи м. Краматорськ;

ІІІ місце – Коротков Денис, вихованець команди Центру позашкільної роботи м. Краматорськ.

Моделі класу F4А – плануюча одномоторна копія:

І місце – Буравльов Артем, вихованець команди Центру позашкільної роботи м. Краматорськ;

ІІ місце – Вакулін Олександр, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІІ місце – Ємельян Олександр, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська».

Моделі класу F4D – плануюча одномоторна копія:

І місце – Буравльов Артем, вихованець команди Центру позашкільної роботи м. Краматорськ;

ІІ місце – Матков Захар, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІІ місце – Вакулін Олександр, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська».

Моделі класу F1H – оригінальний літальний апарат (ОЛА):

І місце – Маменко Владислав, вихованець команди «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська»;

ІІ місце – Будакова Сніжана, вихованка команди №2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

У командній першості

І місце – команда Центру позашкільної роботи м. Краматорськ (керівник команди – Кудєлін Сергій Володимирович);

ІІ місце – команда «Чайка 1» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди – Лобов Павло Сергійович);

ІІІ місце – команда «Чайка 2» комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди – Лобов Павло Сергійович) та команда № 3 ДОЦТТДЮ (керівник команди – Любім Вадим Вадимович).

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги та оптимізму!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисні посилання