Чемпіонат Донецької області зі спортивної радіопеленгації «DonOrientChamp»

З 18 жовтня по 20 жовтня 2019 року на туристичній базі «Лісова» с. Торське Лиманського району відбувся VІ фінальний етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» з метою підвищення майстерності учнівської молоді та керівників гуртків спортивно-технічного профілю, формування у спортсменів високої патріотичної свідомості, навичок здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь спортсмени з міст: Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Торецьк, Дружківка, Добропілля, Лиман.

Програмою змагань передбачалося особисто-командна першість зі спортивного орієнтування. Особиста першість визначалася для кожної вікової групи на окремій дистанції за найбільшою кількістю знайдених контрольних пунктів у межах контрольного часу, командна першість визначалася за сумою найбільшої кількості набраних балів членами команди.

За підсумками суддівської колегії вихованці ДОЦТТДЮ посіли: у особистому заліку серед жінок у категорії «Ж-10» І та ІІІ місце посіла Костюк Олександра; серед чоловіків у категорії «Ч-14» І та ІІ місце Старцев Юрій, ІІІ місце – Старцев Кирило. У командному заліку посіли 5 місце серед 26 команд.