Обласні відкриті змагання з судномодельного спорту м. Маріуполь Донецької області

З 11 червня по 12 червня 2019 року в місті Маріуполь на базі водної станції ОСОУ Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («S» – радіокеровані яхти), з 13 червня по 14 червня 2019 року в місті Маріуполь на базі комунального закладу «Екстрим-парк» було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді (юніори) з метою популяризації та подальшого розвитку судномодельного спорту, виявлення талановитих дітей у технічному моделюванні судномоделей.

У Змаганнях взяли участь команди з Маріуполя, Покровська, Броварів, що представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва, комунальний заклад «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя, позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» та Броварську станцію юних техніків та учнівської молоді.

Переможцями Змагань стали:

у класі моделей F5-E:

І місце – Парфенюк Всеволод, учасника команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Коваль Андрій, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІІ місце – Козар Мирон, учасника команди Броварської станції юних техніків та учнівської молоді.

у класі моделей EК-600:

І місце – Походощук Рінат, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – Афанасьєва Валерія, учасницю команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Парфенюк Всеволод, учасника команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

у класі моделей EН-600:

І місце – Коваль Андрій, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – Ісаєнков Дмитро, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

ІІІ місце – Козар Мирон, учасника команди Броварської станції юних техніків та учнівської молоді.

у класі моделей EL-600:

І місце – Козар Мирон, учасника команди Броварської станції юних техніків та учнівської молоді;

ІІ місце – Походощук Рінат, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІІ місце – Парфенюк Всеволод, учасника команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

у класі моделей F2:

І місце – Походощук Рінат, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – Афанасьєва Валерія, учасницю команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІІ місце – Парфенюк Всеволод, учасника команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

у класі моделей F4 – F4-A:

І місце – Коваль Андрій, учасника команди комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя»;

ІІ місце – Єфремов Нікіта, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

ІІІ місце – Смірнов Віктор, учасника команди Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

У командній першості:

  • І місце – команда комунального закладу «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя» (керівник команди Лисих Володимир Георгійович);
  • ІІ місце – команду Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Лисих Георгій Валентинович);
  • ІІІ місце команду позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» (керівник команди Ювченко Олександр Миколайович).

Переможці були нагороджені медалями, дипломами і кубками Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисні посилання