Обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації

29-30 травня 2018 року Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва у с. Торське Лиманського району на туристичній базі «Лісова» проводив обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації з метою підвищення майстерності учнівської молоді та керівників гуртків спортивно-технічного профілю, формування у спортсменів високої патріотичної свідомості та навичок здорового способу життя.

У Змаганнях взяли участь 4 команди (41 учасник), які представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва, місто Бахмут Донецької області (2 команди) та місто Лиман Донецької області.

Учасники змагалися у двох програмах (радіоорієнтування (пошук мікропередавачів в діапазоні 3,5 МГц) та радіопеленгація (пошук контрольних пунктів у діапазоні 3,5 МГц) в шести категоріях.

Особиста першість визначалася для кожної вікової групи на окремій дистанції за найбільшою кількістю знайдених передавачів у межах контрольного часу, командна першість визначалася за сумою найбільшої кількості передавачів, знайдених членами команди в обох дистанціях і вікових групах.

Вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» під керівництвом Дойч Т.Л. Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли активну участь у змаганнях. За підсумками суддівської колегії спортсмени Центру в особистому заліку серед чоловіків стали:

у категорії «молодші хлопці» Старцев Юрій посів 1 місце у радіоорієнтуванні та 3 місце у радіопеленгації, Старцев Кирило виборов 2 місце у радіоорієнтуванні та 1 місце у радіопеленгації, Буцьківський Олександр посів 3 місце у радіоорієнтуванні та 2 місце у радіопеленгації;

у категорії «старші юнаки» Убоженко В’ячеслав посів 1 місце у радіоорієнтуванні та у радіопеленгації, Єршов Віталій виборов 2 місце у радіоорієнтуванні та у радіопеленгації;

у категорії «новачки» Горяістов Лев виборов 1 місце у радіоорієнтуванні та 3 місце у радіопеленгації, Яцишин Тимофій посів 2 місце у радіоорієнтуванні та у радіопеленгації, Шлєпков Микита виборов 1 місце у радіопеленгації, Єршов Артем посів 3 місце у радіоорієнтуванні;

серед жінок у категорії «старші дівчата» Старцева Валерія посіла 1 місце у радіоорієнтуванні та у радіопеленгації.

У командній першості в програмі радіоорієнтування (пошук мікропередавачів в діапазоні 3,5 МГц) та радіопеленгація (пошук контрольних пунктів («лисиць») у діапазоні 3,5 МГц):

команда Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (тренер команди Дойч Тетяна Леонтіївна) посіла 1 місце;

команда «Пошук 1» міста Бахмут (тренер команди Науменко Володимир Сергійович) – 2 місце;

команда «Пошук 2» міста Бахмут (тренер команди Науменко Володимир Сергійович) – 3 місце.

 

Вітаємо переможців та бажаємо нових стартів та перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисні посилання