Зональні змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу м. Покровськ Донецької області

01 червня 2019 року в місті Покровськ на території складу № 2 ДП «Красноармійськвугілля» були проведені зональні відкриті заходи учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу з метою популяризації автомобільного та мотоспорту серед підлітків, учнівської  молоді, посилення військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, підвищення спортивної майстерності учасників змагань, обміну досвідом конструкторської та спортивно-технічної роботи.

У змаганнях взяли участь спортсмени з машинами класу:

  • «Піонер–бебі» («Мікро»),
  • «Піонер – Н mini»,
  • «Піонер-Н»,
  • «Комер»,
  • «Кадет»,
  • «Дельта»,
  • «Безкоробка – молодші юнаки»,
  • «Безкоробка – старші юнаки»,
  • «Т-4 Ветерани».

 

У змаганнях взяли участь 29 учасників з міст та районів Донецької області.

Переможцями Змагань стали:

Клас машин «Піонер – бебі» («Мікро»):

за І місце – Булгакова Аркадія, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Чмиря Артема, учасника команди міста Павлоград.

Клас машин «Комер»:

за І місце – Лузана Єгора, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області».

Клас машин «Піонер – Н mini»:

за І місце – Кисельова Олександра, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Сахна Данила, учасника команди міста Павлоград.

Клас машин «Піонер – Н»:

за І місце – Гаркавенка Георгія, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Толочка Назара, учасника команди Добропільського Центру дитячої та юнацької творчості.

Клас машин «Кадет»:

за І місце – Квашу Олександра, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Мартинцова Олексія, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІІ місце – Литвиненка Артема, учасника команди міста Павлоград.

Клас машин «Дельта»:

за І місце – Чмиря Павла, учасника команди міста Павлоград;

за ІІ місце – Кудінова Івана, учасника команди Добропільського Центру дитячої та юнацької творчості;

за ІІІ місце – Попову Юлію, учасницю команди міста Павлоград.

Клас машин «Безкоробка – молодші юнаки»:

за І місце – Гамагу Івана, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Журка Валерія, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІІ місце – Яреська Антона, учасника команди міста Павлоград.

Клас машин «Безкоробка – старші юнаки»:

за І місце – Савченка Ігоря, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІ місце – Вагіна Євгена, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІІ місце – Чернявського Анатолія, члена команди Слов’янської дистанції електропостачання ДОНЖД (ЕЧ – 8).

Клас машин «Т-4 Ветерани»:

за І місце – Сазанова Ігоря Івановича, учасника команди міста Павлоград;

за ІІ місце – Журка Андрія Емілійовича, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області»;

за ІІІ місце – Гамагу Дмитра Івановича, учасника команди позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області».

 

У командній першості:

  • команда позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків відділу освіти Покровської міської ради Донецької області» (керівник команди Кисельов Олександр Якович) І місце;
  • команда міста Павлоград (керівник команди Сазонов Ігор Іванович) ІІ місце,
  • команда команду Добропільського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник команди Бутєв Олексій Сергійович) ІІІ місце.

 

Переможці були нагороджені медалями, дипломами і кубками Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра   Сер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисні посилання