Обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді з повітряних зміїв

20 квітня 2019 року у м. Слов’янськ на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв з метою популяризації спортивних змагань з повітряних зміїв серед підлітків, учнівської молоді та посилення патріотичного виховання підростаючого покоління.

Програмою змагань передбачалося:

  • стендове оцінювання моделей, виготовлених власноруч;
  • виступи команд у 7-и турах:

польоти Z експериментальний зміїв;

польоти Z1 пласких зміїв;

польоти Z2 коробчатих зміїв;

польоти Z3 об’ємних зміїв без жорсткого каркасу;

польоти Z4 міні-зміїв;

польоти Z5 пілотажних керованих зміїв;

польоти Z7 змійовий потяг.

У змаганнях взяли участь 10 команд з міст та районів Донецької області всього було зареєстровано 47 учасників.

Кожен учасник мав змогу спробувати свої сили відповідно до заявленого класу моделей.

Переможцями Змагань стали:

Модель класу Z (експериментальний змій довільної форми та розмірів, що демонструє який-небудь попередньо заявлений експеримент):

за І місце – Попова Олексія, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Любим Л.В.);

за ІІ місце – Волошка Дмитра, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області (керівник команди Братищенко І.Ф.).

Модель класу Z1 (плоский змій будь-якої геометричної форми та розміру):

за І місце – Ямпольця Олега, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Любим Л.В.);

за ІІ місце – Кочарова Давида, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Любим Л.В.);

за ІІІ місце – Рагімова Арсена, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.).

Модель класу Z2 (коробчатий змій будь-якої геометричної форми та розміру з жорстким каркасом):

за І місце – Смирнова Дмитра, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Любим Л.В.);

за ІІ місце – Рагімова Арсена, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.);

за ІІІ місце – Нгуєн Данг Куанга, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.).

Модель класу Z3 (об’ємний змій будь-якої геометричної форми та розміру без жорсткого каркасу):

за І місце – Фролова Іллю, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області (керівник команди Братищенко І.Ф.);

за ІІ місце – Давидова Владислава, вихованця Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.);

за ІІІ місце – Нерівного Олексія, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області (керівник команди Братищенко І.Ф.).

Модель класу Z4 (міні-змій довільної форми):

за І місце – Власову Анжеліку, вихованку Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв М.С.);

за ІІ місце – Рагімова Арсена, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.);

за ІІІ місце – Лащенка Артема, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.).

Модель класу Z5 (пілотажний керований змій, довільної форми та розмірів):

за І місце – Гусєва Дениса, вихованця Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв М.С.);

за ІІ місце – Рожкова Єгора, вихованця Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв М.С.);

за ІІІ місце – Власову Анжеліку, вихованку Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв М.С.).

Модель класу Z7 (змійковий потяг):

за І місце – Воронцова Данила, вихованця Станція юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.);

за ІІ місце – Васильєву Римму, вихованця Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв М.С.);

за ІІІ місце – Лащенка Артема та Головка Антона, вихованців Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.).

У командній першості посіли:

І місце команда Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Любим Леонід Васильович);

ІІ місце команда Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області (керівник команди Моісєєв Михайло Сократович);

ІІІ місце команда Станції юних техніків Управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін Микола Леонідович).

Різноманітність моделей вразила суддів, а яскраві кольори та різнобарвність не залишили байдужими гостей свята.

Усі присутні були в захваті від спостереження за польотами зміїв.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання