Участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

З 11 по 14 квітня 2019 року у місті Луцьк проводилися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (IV ранг) та Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації з метою підготовки спортивного резерву для збірних команд України, підвищення рівня фізичної підготовки та технічної і практичної майстерності учасників, формування високої патріотичної свідомості, організації оздоровлення, відпочинку та змістовного дозвілля, формування навичок здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь 207 учасників з різних областей України: Донецької, Харківської, Волинської, Вінницької, Сумської, Хмельницької, Кіровоградської, Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, м. Київ та Польщі.

Програмою змагань передбачалася особисто-командна першість зі спортивного орієнтування.

Особиста першість визначалася для кожної вікової групи на окремій дистанції за найбільшою кількістю знайдених контрольних пунктів у межах контрольного часу, командна першість – за сумою найбільшої кількості набраних балів членами команди.

Вихованці гуртка «Радіопеленгація» Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник Дойч Т.Л.) взяли участь у змаганнях. За підсумками суддівської колегії спортсмени ДОЦТТДЮ в особистому заліку серед чоловіків посіли:

у категорії «Ч-12» Ходов Данило – 3 місце у спринті та 4 місце у спортивному орієнтуванні;

серед жінок у категорії «Ж-14» Шаланкіна Ксенія – 2 місце у спринті та 4 місце у спортивному орієнтуванні.

Серед 11 команд за підсумковим протоколом загальнокомандних результатів команда Донецької області посіла 3 місце в категорії Ч-14 у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації та 4 місце у Всеукраїнських відкритих змагання учнівської молоді (молодші, старші, юнаки) зі спортивної радіопеленгації.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами.

Вітаємо переможців та бажаємо нових стартів і перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання