Про проведення обласних змагань з ракетомодельного спорту

13 квітня 2019 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки) серед учнівської молоді Донецької області.

У змаганнях взяли участь 5 команд (19 учасників), які представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (3 команди), Станцію юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області та Станцію юних техніків управління освіти Краматорської міської ради.

Програмою змагань передбачалася особисто-командна першість моделей ракет класів S6A – на тривалість польоту на стрічці, S3A – на тривалість польоту на парашуті, S7 – модель-копія, «Модель-напівкопія», «Шоу-модель».

За підсумками змагань:

 І місце посіла команда № 1 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Тарасов Іван Миколайович);

ІІ місце посіла команда № 2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Тарасов Іван Миколайович);

ІІІ місце посіла команда Станції юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (керівник команди Самбул Юрій Іванович).

В особистій першості у класі моделей S3A:

 І місце – Молчанов Антон, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 2, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІ місце – Кузюра Денис, вихованець Станції юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (керівник команди Самбул Ю.І.);

 ІІІ місце – Затилков Ярослав, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

В особистій першості у класі моделей S6A:

 І місце – Федорченко Іван, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІ місце – Кравчук Гліб, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

 ІІІ місце – Тарасова Меланія, вихованка Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1, керівник команди Тарасов І.М.).

В особистій першості у класі моделей S7:

 І місце – Тарасова Меланія, вихованка Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1, керівник команди Тарасов І.М.) ;

 ІІ місце – Мамєдов Алямшах, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 2, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІІ місце – Воронцов Данило, вихованець Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.).

В особистій першості у класі моделей «Напівкопії»:

 І місце – Федорченко Іван, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІ місце – Нгуєн Данг Куанг, вихованець Станції юних техніків управління освіти Краматорської міської ради (керівник команди Москвін М.Л.);

 ІІІ місце – Кучмей Дмитро, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 2, керівник команди Тарасов І.М.).

В особистій першості у класі моделей «Шоу-клас»:

 І місце – Мамєдова Алямшах, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 2, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІ місце – Кучмей Дмитро, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 2, керівник команди Тарасов І.М.);

 ІІІ місце – Балясний Дмитро, вихованець Станції юних техніків військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області (керівник команди Самбул Ю.І.) та Федорченко Іван, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда № 1, керівник команди Тарасов І.М.).

Команда-переможець і команди-призери отримали дипломи та кубки відповідних ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо нових стартів та перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання