Участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу

Протягом березня 2019 року Комітетом Інтернет Асоціації України з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України був проведений ІХ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу.

У Конкурсі взяли участь близько 1500 навчальних закладів з усіх куточків України. Незалежне журі відповідно до Положення про конкурс визначило переможців у номінаціях «Веб-сайти міських шкіл», «Веб-сайти сільських шкіл», «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів», «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Також окремо Сумським державним університетом були проведені вебометричні вимірювання інформаційної відкритості та цитованості конкурсних сайтів.

Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва взяв участь у Конкурсі та посів ІІ місце у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів».

На церемонії нагородження переможців, яка відбулась 29 березня 2019 року в залі колегії Міністерства освіти і науки України, організатори наголосили на важливості Конкурсу як складової впровадження та поширення сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створення умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання