Атестація педагогів закладу

Атестація педагогічних працівників у Донецькому обласному центрі технічної творчості дітей та юнацтва проводиться відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, з метою активізації творчої діяльності педагогів, удосконалення професійної майстерності, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання гуртківців.

Атестаційна робота у ДОЦТТДЮ сприяє вдосконаленню форми і структури методичної роботи, підвищенню її ефективності. Педагог позашкільного закладу повинен бути компетентним і професійно підготовленим фахівцем, який впроваджує у освітній процес інноваційні системи, новітні інформаційні технології. У нашому закладі атестація є чинником професійного зростання педпрацівників. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих занять, масових заходів, а також виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер-класів.

Протягом міжатестаційного періоду атестаційною комісією вивчалася педагогічна діяльність працівників, які атестуються шляхом відвідування занять, вивчення рівня досягнень вихованців у обласних та всеукраїнських масових заходах, ознайомлення з документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участь у фахових конкурсах, пов’язаних з організацією виховної роботи, а також у різноманітних заходах, спрямованих на підвищення педагогічної компетентності.

На засіданні атестаційної комісії 25.03.2019 р. керівники гуртків  представили матеріали з досвіду роботи у міжатестаційний період.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання