Обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії

28 лютого 2019 року педагогічними працівниками Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва був проведений обласний семінар для керівників гуртків інформаційно-технічного профілю та цифрової фотографії.

З привітальним словом виступив директор ДОЦТТДЮ Борисенко І.В., який звернув увагу присутніх на розвиток науки і техніки Донецької області та залучення учнівської молоді до занять у гуртках науково-технічного напряму.

У своїй доповіді заступник директора з навчально-виховної роботи Калігаєва О.П. звернула увагу учасників семінару на медіакультуру в освітньому процесі та профілактику подолання кібербулінгу. Було висвітлено ознаки, різновиди, правила-поради профілактики і подолання кібербулінгу.

Керівник гуртка «Юні користувачі ПК» Іванов С.Ю. з власного досвіду роботи презентував використання інформаційних технологій під час проведення занять у гуртку. Використання ґаджетів в освітньому процесі сприяє розвитку пізнавального інтересу учнівської молоді, інформаційному збагаченню виховних функцій в закладах позашкільної освіти.

Горносталь В.П., керівник гуртка «Цифрова фотографія» ДОЦТТДЮ, поділилася досвідом роботи щодо формування шанобливого ставлення до рідного краю засобами цифрової фотографії.

Заввідділу спортивно-технічної роботи Павлова О.С. ознайомила з умовами проведення обласного конкурсу-змагання з інформаційних технологій для дітей та молоді (заочний), який планується проводити у поточному році. Керівники гуртків мали можливість обговорити та обмінятися пропозиціями щодо проведення цього конкурсу.

З інформацією щодо проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоамаотрів «Моя Україно!» виступила завідувач відділу початкового технічного моделювання та декоративно-ужиткової творчості Стрельцова О.О.

За круглим столом педагоги обговорили проблеми якісного методичного забезпечення освітнього процесу у закладі позашкільної освіти.

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні посилання