Обласні змагання з радіоелектронного конструювання

23 лютого 2019 року Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва були проведені обласні змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді Донецької області з метою підвищення майстерності учнівської молоді та керівників гуртків спортивно-технічного профілю.

У змаганнях взяли участь 7 команд, які представляли Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (3 команди), Станцію Юних Техніків відділу освіти Добропільської міської ради (1 команда), комунальний заклад «Станція юних техніків м. Слов’янська» (2 команди) , комунальний заклад  «Міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Маріуполя» (1 команда).

Програмою змагань передбачалася особиста та командна першість. Змагання проводилися у двох вікових категоріях: молодша – до 15 років, старша – до 18 років.

Змагання складалися з двох етапів:

1-й етап – теоретичний залік;

2-й етап – монтаж радіоелектронного пристрою.

За рішенням суддівської колегії переможцями Змагань стали в особистій першості:

молодша вікова категорія:

І місце – Морозов Михайло, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Кондренко Кирило, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (команда №1);

ІІІ місце – Курпіль Дмитро, вихованець Станції Юних Техніків відділу освіти Добропільської міської ради.

старша вікова категорія:

І місце – Украінцев Єгор, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;

ІІ місце – Деркач Євген, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (команда №2);

ІІІ місце – Сидоренко Ігор, вихованець Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (команда №2);

в командній першості:

І місце – команда Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команди Поспєлов Сергій Володимирович);

ІІ місце – команда №2 комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди Антосевич Артем Анатолійович);

ІІІ місце – команда №1 комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди Антосевич Артем Анатолійович).

Бажаємо нашим вихованцям подальших успіхів і перемог!

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Корисні посилання