І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp»

Вихованці Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у І етапі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp», що проходив 16 лютого 2019 року у м. Краматорськ.

Чемпіонат проводився з метою популяризації та подальшого розвитку спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь 214 спортсменів з міст Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Дружківки, Костянтинівки, Білозерська, Лиману, Торецька та Сєвєродонецька. Програмою змагань передбачалося, що учасники на дистанції «За вибором» за 30 хвилин повинні були відмітити якомога більше контрольних пунктів.

Команду від Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва представляли вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» під керівництвом Дойч Т.Л.. За підсумками суддівської колегії у категорії Ж–18 ІІІ місце виборола Старцева Валерія.