Яскраві будні гуртка «Живопис»

Керівник гуртка «Живопис» Яворська Тетяна Станіславівна має неабиякий досвід викладання художніх дисциплін та талант вигадувати нові цікаві форми роботи з дітьми. Діти цінують її за власне неповторне бачення та справжній дар знаходити спільну мову з кожним гуртківцем.

На заняттях вихованці гуртка працюють у різноманітних жанрах. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, врахування явищ лінійної перспективи, дотримання колористичної єдності зображення, відтворення особливостей будови окремих складових частин композиції, взаємозв’язок частин і цілого.

Не менш важливим є композиція, тобто сюжетне вирішення картини, її єдиний цільний образ. Керуючись відчуттям ритму, гармонії, рівноваги, динаміки чи статики художник передає побачене чи уявне так, щоб було не лише зрозуміло зображене, але й виникало почуття єдності та цілісності елементів і цілого, виділяє головне і підпорядковує окремі деталі загальному живописно-пластичному вирішенню картини.

Нетрадиційні матеріали, яскраві образи, креативне осмислення навколишнього світу, можливість творити справжні дива власними руками – саме це приваблює маленькі таланти до творчого середовища гуртка «Живопис».

No Comments Yet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша робота

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Корисні посилання