Радіопеленгація

Основні дані:  вік вихованців – від 8 до 18 років.

Базування гуртка: спортзал загальноосвітньої школи № 24 м. Бахмута, Бахмутський ліцей.

Мета гуртка:  оволодіння базовими знаннями з радіопеленгації й орієнтування на місцевості; підготовка гуртківців до участі в змаганнях зі спортивної радіопеленгації, орієнтування та радіоорієнтування; формування вмінь і навичок роботи з різним інструментом, налаштування передавачів та приймальників; виховання культури праці, творчої ініціативи;  формування стійкого інтересу до технічної творчості.

3

Завдання гуртка: засвоєння початкових технічних знань, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом техніки, знаннями та навичками з радіотехніки, радіопеленгації й орієнтування на місцевості; зміцнення здоров’я та фізичного розвитку учнів, пропагування здорового способу життя, змістовний і активний відпочинок, залучення учнівської молоді до занять радіоспортом; набуття досвіду власної творчої діяльності,всебічний розвиток особистості вихованців, розвиток навичок самостійного мислення, прийняття самостійних рішень у різноманітних життєвих ситуаціях, підготовка висококваліфікованих радіоспортсменів; формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійності, наполегливості, працелюбності, волі до перемоги й ін.), уміння працювати в колективі, створення згуртованого колективу.

Напрямок роботи гуртка: спортивно-технічний .

13

Навчальна програма: Навчальна програма зі спортивної радіопеленгації /Шкура Г.А. Биковський Т.В. Навчальні програми з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. Випуск 1, – Київ 2014 р. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України лист №1/11-17865 від 11.11.2014р.

 

Основні знання вміння і навички отримані дітьми на заняттях: вивчили комплекси загальнорозвиваючих вправ і вправ для м’язів  окремих груп; оволоділи  навичками спортивного орієнтування; проходять дистанції у заданому напрямку; оволоділи основами радіопеленгування; складали контрольні нормативи із загальної фізичної та спеціальної технічної підготовки; ознайомилися з правилами змагань зі спортивної радіопеленгації та орієнтування; вивчили обов’язки та права спортсменів.

 

9  7

 Керівник гуртка:

Дойч Т.Л.

Наша робота

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисні посилання