Спортивна орієнтація

Основні дані: вік вихованців  від 8 до 18 років.

Базування гуртка: ЗОШ № 24 м. Бахмут, Бахмутський ліцей.

Мета гуртка: створення умов для навчання дітей та молоді умінням і навичкам здорового способу життя засобами системної підготовки спортсменів-орієнтувальників до виступу на змаганнях різного рангу.

Завдання гуртка: масове (групове та індивідуальне) залучення дітей та молоді у систематичні заняття, забезпечення організації змістовного дозвілля, створення умов для пошуку та підтримки талановитих та обдарованих; навчання гуртківців володінню сучасними техніко-тактичними прийомами орієнтування на місцевості за допомогою карти і компасу;  формування здатності до самоаналізу,

самокритичності, вимогливості до себе тощо;

зміцнення здоров’я, підвищення рівня функціональних можливостей організму, досягнення н

Напрямок роботи гуртка: спортивно-технічний профіль навчання.еобхідного рівня загальної та спеціальної фізичної підготовленості; підвищення рівня спортивної майстерності засобами змагальної діяльності формування значущих моральних та вольових якостей: цілеспрямованості, ініціативності, відданості улюбленому виду спорту;  забезпечення органічної єдності трудового, морального, естетичного, фізичного і розумового виховання;  сприяння самореалізації особистості в соціумі;  прищеплювання основних гігієнічних навичок;  виховання дбайливого ставлення до надбань світової та вітчизняної культури, духовних та матеріальних цінностей, природи рідного краю, народних традицій тощо.

 

SDC10527 SDC10547

 

Заняття проводяться за навчальними програмами МОН України (Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2014. – Випуск 1. – 263 с., – Випуск 2. – 207 с.)

Основні знання, вміння і навички отримані дітьми на заняттях: основи безпеки та техніки орієнтування (бігом) пересіченою місцевістю з картою і компасом;  розвинення рухових якостей, гнучкості, координації, загальної витривалості, функціональних можливостей серцево-судинної та дихальної систем; виховання морально-вольових якостей, формування спортивного характеру, дисциплінованості, охайності та старанності.

5 8

 

Наша робота

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Корисні посилання